Збірна освітян Києва – переможець фінального етапу Х міської Спартакіади «Здоровий Киянин»

495

10-12 грудня на спортивній базі Київського національного торговельно-економічного університету відбулись фінальні змагання Х міської Спартакіади «Здоровий Киянин», організаторами якої є Київська міська організація ФСТ «Спартак» та Департамент молоді і спорту КМДА.

До програми змагань входили 7 видів спорту – шахи, гирьовий спорт, армспорт, настільний теніс, волейбол, футзал та баскетбол 3*3. Учасниками змагань є команди працівників різних сфер діяльності, що стали переможцями попереднього етапу Спартакіаду. Так, участь у змаганнях, крім освітян, взяли команди КМППОЗ, Fozzy Bears, Київтеплоенерго, АТ «Фармак», ДП «Антонов», Клінічна лікарня «Феофанія», АТ «Укрзалізниця», НАН України та інші.

Змагання тривали протягом двох днів і були наповнені змагальним азартом, пристрастю боротьби, дружніми обіймами, емоціями і підтримкою вболівальників. Переможець і призери визначались як в кожному виді спорту так і в загальнокомандному заліку. Нагородження переможців в кожному виді спорту відбувалось урочисто по завершенню кожного з видів змагань. А остаточний командний підсумок і урочисте нагородження представників команд загального заліку Х Київської міської спартакіади «Здоровий киянин» відбудеться в приміщенні Київського національного торговельно-економічного університету 16 грудня.

Цьогоріч  збірні команди працівників освіти взяли участь у кожному виді змагань і показали дуже високі результати, завоювавши командні призові місця в кожному з 7 видів спорту. При цьому вибороли 5 золотих (шахи, настільний теніс, гирьовий спорт, футзал, волейбол), срібну (стрітбол) і бронзову (армспорт) командні нагороди!

Кожну перемогу наші учасники і команди дійсно виборювали, адже конкуренція і рівень майстерності учасників і команд був достатньо високим! Правда в гирьовому спорті не було рівних двом представникам освіти. Михайло Ісаєв (вчитель ФК школи №1 Шевченківського району м.Києва) і Віктор Івахненко (інструктор зі спорту СК «Тонус» НМУ) продемонстрували найкращий результат з однаковою кількістю підйомів! У ривку вони виконали 150 підйомів гирі вагою 24 кг, здобувши золоті нагороди у своїх вагових категоріях! А Віктор Івахненко виборов особисту бронзову нагороду ще і у змаганнях з армспорту.

Прийшов підтримати на змаганнях своїх вихованців і завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я НМУ Богомольця, президент Федерації гирьового спорту України Юрій Щербина. Він продемонстрував майстер-клас з утримання 24-х кг гирі на мезинці руки більше 1 хвилини!

У шахах за команду освітян виступали Анна Зозуля (керівник НВК МЛ МАУП), що стала першою серед жінок, та Іван Захарчук (завідувач кафедри фізичного виховання МАУП), що приніс команді срібну нагороду.

У настільному тенісі командне золото для команди працівників освіти здобули Юренева Світлана (тренер-викладач ДЮСШ №1 м.Києва) та Козаченко Анатолій (вчитель фізичної культури ЗЗСО), які здобули золото в парній категорії, та відповідно срібло і золото в особистих змаганнях.

Срібло у змаганнях зі стрітболу вибороли вчителі фізичної культури Деснянського району м.Києва, а золоті нагороди у футзалі і волейболі виборювали представники закладів освіти Дніпровського, Дарницького і Голосіївського районів столиці.

Щиро вітаємо працівників освітянської галузі з перемогами як в особистому, так і в загальнокомандному заліку! Дійсно тим, хто навчає інших, необхідно бути прикладом і самим найкращим! Ви надійні, сильні і впевнені в своїх силах! Ви – найкращий приклад для своїх учнів і студентів!

З перемогою Вас! Бажаємо найміцнішого здоров’я, подальшого підкорення різних вершин, нових перемог і особистих досягнень!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів