Жіноча збірна НУФВСУ – чемпіон Універсіади Києва з волейболу

2168

Наприкінці травня відбулись фінальні ігри 14 літньої Універсіади м.Києва з волейболу серед жіночих команд.

Спортивна зала НУФВСУ приймала фінальні ігри, в яких за 3-тє місце зустрілися команди Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП України) та Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (НПУ Драгоманова), а в боротьбі за чемпіонство зустрілися команда-господар майданчику Національний університет фізичного виховання і спорту України та збірна Київського національного університету імені Тараса Шевченка (КНУ Шевченка).

За результатами нелегких і емоційних поєдинків місця розподілились наступним чином: чемпіони Києва – збірна НУФВСУ, срібні призери – КНУ Шевченка, бронзові – НПУ Драгоманова, 4 місце у комади НУБіП України.

Нагадаємо, що в змаганнях Універсіади м.Києва 2019 року участь взяли 13 жіночих студентських волейбольних команд, що є рекордною кількістю за останні роки, які виборювали право вийти до фінальної частини змагань більше двох місяців.

Під час урочистого нагородження переможців і призерів змагань начальник Київського міського відділення КФВС МОН України Сергій Бобровник вручив подяки нашим партнерам, без яких проведення Універсіади столиці з волейболу не було б можливим – президенту Київської федерації волейболу Олександру Головченку та віце-президенту Української конфедерації волейболу Максиму Остапчуку за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію волейболу серед студентської молоді закладів вищої освіти м.Києва та допомогу у проведенні змагань з волейболу XIV літньої Універсіади м.Києва.

Ми вітаємо команди з завершенням змагань Універсіади м.Києва 2019 року, дякуємо суддям Київської федерації волейболу за кваліфіковане суддівство змагань і сподіваємось, що наступного року зустрінемось всі знову!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів