Зірки спортивної гімнастики Донеччини

2058

Кіровоградщина має давні спортивні традиції і гарну гімнастичну школу, тому, не випадково, що цього року з 19 по 23 березня саме в Кропивницькому відбувалися Всеукраїнські змагання  «Гімназіада України 2018 з гімнастики спортивної».

154 спортсмени, представники 14 областей України та міста Києва, виборювали право представляти Україну на Всесвітній Гімназіаді, яка пройде 2–9 травня в Марокко. З урочистим привітанням до учасників змагань звернувся перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він побажав учасникам змагань успішно виступити, а найсильнішим з них – перемогти.

Донецьку область представляли вихованці Краматорської ДЮСШ (директор Ю. Левенець): Анастасія Паршина, Злата Полякова, Олександра Одаренко (тренери І. Яконюк, О. Чікова, А. Нікітенко, С. Савченко).

Вільні вправи, вправи на брусах різної висоти, колоді та опорні стрибки юних гімнасток приводили в захват не лише вболівальників, а й представників головної суддівської колегії.

В загальнокомандному заліку Донецька область стала п’ятою, в командному дев’ятою.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає гімнастів та їх тренерів з гідним виступом на Гімназіаді, бажає подальших успіхів на майданчиках країни та світу.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН

Коментарі

коментарів