Змагання з міні-футболу відбулись у Чернівцях

961

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України проведено змагання ХІУ обласної Універсіади серед студентської молоді закладів вищої освіти ІІІ-ІУ р. а. з міні-футболу (жінки).

Ніхто не очікував такої цікавої, видовищної і напруженої боротьби між студентками. Фаворитами вважалися команди із медичного та національного університетів. Але ігри продемонстрували зовсім інше. Команда торговельно-економічного інституту зіграла з ними відповідно 0:0 та 1:1 і  стала срібним призером обласної Універсіади.

У вирішальному матчі зустрілися студентки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет». З рахунком 4:2 команда  національного університету виграла у майбутніх медиків і стала чемпіоном. Таким чином футболістки медуніверситету опинилися на третьому місці.

Переможця та призерів змагань нагороджено кубками і дипломами обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів