Змагання з пляжного волейболу серед студентів коледжів пройшли на Донеччині

1801

5-6 червня відбулися обласні фінальні змагання Спортивних ігор України з волейболу пляжного серед студентів коледжів Донецької області.

В змаганнях взяли участь 18 команд юнаків та дівчат з восьми закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Донецької області.

Всі ігри проводились за олімпійською системою. Високий рівень фізичної підготовки та неабияку майстерність в грі у волейбол демонстрували спортсмени на майданчиках. Незважаючи на спеку та палюче сонце, гравці боролись за перемогу до останнього.

Перше місце серед юнаків отримали студенти Машинобудівного коледжу Донбаської державної машинобудівної академії, на другому місці студенти Слов’янського коледжу транспортної інфраструктури і на третьому – Слов’янського енергобудівного технікуму.

Серед дівчат золоту нагороду отримали студентки Бахмутського педагогічного коледжу, срібло отримали – Бахмутського медичного коледжу і бронзу – Донецький коледж Луганського національного аграрного університету.

Переможці та призери отримали грамоти Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту та кубки управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів