Золото Назара Чепурного, срібло Юлії Лобан: успішний 8 день Всесвітньої Універсіади для України

740

Назар Чепурний – чемпіон Всесвітньої Універсіади! Українському гімнасту не було рівних в опорному стрибку. Обидві його спроби отримали від суддів найвищі серед усіх фіналістів оцінки!

Студент Національного університету фізичного виховання і спорту України виборов для збірної України вже четверту золоту медаль в Ченду.

Назар Чепурний: «Люблю відчуття перемоги. Воно таке – цього не передати словами. Дякую тим людям, які вірили в мене і тоді, коли нічого не виходило. Моєму тренеру Сартинському Геннадію Людвиговичу, який повір у мене в найважчий момент. Усім тренерам на олімпійській базі. Та, звісно, Збройним силам України, завдяки яким ми можемо приїздити на змагання та показувати свої найкращі результати.

 На Універсіаді ми починали з кваліфікації багатоборства. І це було моє перше багатоборство на серйозних змаганнях за 4 роки! Було багато помилок, але потрібно з чогось починати. Сьогодні головна ціль була – зробити своє. І вдалося взяти медаль.

 Радію, що вдалося перемогти для України. Вболівайте за нас далі!»

Юлія Лобан стала срібною призеркою Універсіади в легкоатлетичному семиборстві!

Студентка Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Шевченка була найкращою у стрибках у висоту і штовханні ядра, показала стабільно високі результати в інших дисциплінах – бігу на 200 і 800 метрів, стометрівці з барʼєрами, метанні спису і стрибках у довжину.

Загалом у нашої команди вже 11 нагород – 4 золоті, 4 срібні і 3 бронзові.

Восьме місце посіла на Всесвітній Універсіаді жіноча команда у фехтуванні на шпазі: Єва Мазур (Ohio State University), Поліна Кулешова і Дарина Заболотна (Національний університет фізичного виховання і спорту України). Дівчата виграли у Польщі, але у чвертьфіналі поступились потужним італійкам. А у «втішному» турнірі за 5-8 місця в конкурентній боротьбі програли Франції та США.

Маємо також 5 місце легкоатлетки Олени Хамази (Волинський національний університет імені Лесі Українки) в секторі для метання молота.

Волейбольна команда, на жаль, поступилась Німеччині – 0:3. Хлопці спробують реабілітуватися у матчі за 7 місце проти Португалії.

Припинили боротьбу за медалі бадмінтоністки Марія Столяренко і Анастасія Єрохіна, які представляють «Харківський політехнічний інститут». Дівчата поступились японській парі.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів