Боксери Київщини здобули золото та дві бронзи на змаганнях ІIІ літньої Гімназіади України

979

У змаганням ІIІ літньої Гімназіади України з боксу, які відбулися 15 по 20 червня 2021 року у м. Умань Черкаської області брала участь збірна команда Київської області у складі 12 юнаків.

Учні Київської області здобули золоту та дві бронзові медалі та посіли 7 загальнокомандне місце.

Зокрема, вихованець Комунального закладу Київської обласної ради “Броварський спортивний фаховий коледж”, Валькович Гліб став Чемпіоном у ваговій категорії 75 кг. Бронзові нагороди вибороли учні Броварського спортивного коледжу, Давиденко Артем (46 кг) та Марчук Олександр (70 кг).

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спортуМіністерства освіти і науки України