7 команд закладів вищої освіти Тернопільської області завершили боротьбу в змаганнях з футзалу

1076

Щороку одними з перших в боротьбу за першість в Відкритій Універсіаді Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти вступають студенти, які професійно грають в футзал. Цього року змагання традиційно проводились в спортивному залі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

Команди-учасники були розподілені на дві підгрупи, які після розіграшу в групах зійшлись в стикових матчах. В четвірку команд, які боротись за перемогу вийшли: команда господарів ТДМУ-2, дві команди ТНПУ та команда №1 ТНЕУ. Цікавими та дещо не передбачуваним були фінали, перевага переходила від команди до команди і кожен забий гол міг стати вирішальним. Так, у малому фіналі спритнішими та більш професійними стали студенти Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського №2 (тренер-представник Г.Т. Питляр).

А в боротьбі за чемпіонство різниця в один забитий м’яч визначила переможця, яким стали вихованці тренера Івегеша А.В. команда Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка №1, які з рахунком 2:1 обійшли команду Левчука В.А. Тернопільського національного економічного університету №1.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями та загальнокомандним кубком організаторів змагань Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України та управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів