На Закарпатті відбувся V Міжнародний турнір “Дитячі мрії” (U-9)

1742

23-25 листопада у с/к “Юність” та “Зінедін” проходили матчі міжнародного футбольного турніру “Дитячі мрії”.

В останній день змагань, 25 листопада, відбулись вирішальні матчі, де кожна команда боролась за підсумкове місце на турнірі.

Найцікавіші поєдинки були зіграні у першому залі спорткомплексу Юність, де зійшлися найсильніші колективи турніру. У чвертьфіналах усі чотири закарпатські команди зазнали невдач, тож між собою боролись за місця з 5 по 8. Так Сузір’я взяло реванш за поразку в групі від «Зінедіну» і посіли п’яте місце, а СДЮСШОР лише в серії післяматчевих пенальті переграв Сузір’я-2 Свалява і став сьомим.

Київський Локомотив потужно промчав до фіналу, розгромивши своїх суперників у чвертьфіналі та півфіналі, а у вирішальному двобої з «Нікою» обмежився одним точним влучанням, якого вистачило для перемоги у турнірі. Іванофранківці залишаються із сріблом. У грі за третє місце Дебрецен впевнено переміг ДЮСШ-15 Київ 3:0 і везе додому бронзові нагороди.

Після закінчення ігрової частини змагань організатори Олександр Роман, Василь Орос та Володимир Мухлинін розпочали нагородження призерів та кращих гравців в окремих номінаціях:

кращий воротар – Йозеф Мейсарош (OFS “Debrecen”);

кращий захисник – Павло Зінько (“Ніка” Івано-Франківськ);

кращий нападник – Артем Джежело (ДЮСШ-15 Київ);

кращий бомбардир – Іван Гайович (“Зінедін” Ужгород);

кращий гравець – Абдула Абдулаєв (“Локомотив” Київ).

Далі угорська команда отримала грамоти, бронзові медалі та кубок за третє місце. «Ніку» з Івано-Франківська також було нагороджено грамотами, срібними медалями та кубком. І головний приз турніру було вручено юним футболістам київського Локомотиву.