8-9 грудня Міжнародна академія управління персоналом приймала Відкритий особистий Чемпіонат України з шахів серед закладів позашкільної освіти, який відбувався за планом всеукраїнських організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю Українського державного центру позашкільної освіти.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2018/12/20181209_115521-300x169.jpg)
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2018/12/20181209_115759-300x169.jpg)
Юнаки і дівчата віком від 10 до 16 років в трьох вікових категорія учні 6-7, 8-9 та 10-11 класів виборювали звання чемпіона! Для переможців і призерів змагань та й для всіх учасників заходу було передбачено чимало призів і подарунків завчасно дбайливо підготованими їх організаторами.
Треба зазначити, що наймолодшому учаснику змагань тільки навесні 2019 виповниться 8 років, тому його особисто спеціальним кубком привітав головний суддя цих змагань, суддя національної категорії – Іван Романович Захарчук!
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2018/12/20181209_115538.jpg)
Останніми роками саме Іван Захарчук став безумовним символом шкільних і студентських змагань з шахів в м. Києві. Майже всі вони не тільки відбуваються за його участі, але він й є зачасту їх ініціатаром та одним з найактивніших організаторів. І цей захід не став виключенням! Тож низький уклін Вам, Іване Романовичу, за Вашу ініціативу, любов до дітей і шахів, за час та власні сили, що Ви приділяєте розвитку улюбленого виду спорту!
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2018/12/20181209_130716.jpg)
Під час урочистої церемонії нагородження переможців було сказано багато теплих слів на адресу дітей та їх батьків, що знаходились тут же в конференц-залі МАУП, начальником Київського міського відділення КФВС МОН України Сергієм Бобровником та завідувачкою кафедри фізичного виховання МАУП Оксаною Бондаренко-Юденко, які в цей день відвідали змагання.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2018/12/20181209_125712.jpg)
Хочемо також подякувати адміністрації Міжрегіональна Академія Управління Персоналом за підтримку учнівського спорту і надану можливість проведення змагань на території Академії в особі її ректора Миколи Курка та голови наглядової ради Ростислава Щокіна.