У столиці відбулись фінальні змагання “Шкільної футбольної ліги міста Києва”

1542

16 травня на футбольному стадіоні «Столиця» Деснянського району відбулися фінальні зустрічі змагань з футболу серед учнів 3-х і 4-х класів закладів загальної середньої освіти «Шкільна футбольна ліга міста Києва».

У напруженій боротьбі у змаганнях школярів 3-х класів головні нагороди змагань завоювала команда Святошинського району, другі – Дарницького району, треті – Деснянського та Дніпровського районів міста Києва. Серед юнаків 4-х класів рівних не було збірній  Дарницького району столиці, друге місце посіла команда Солом’янського району, третє – Деснянського та Дніпровського районів міста Києва. Усі призери змагань отримали медалі, грамоти Федерації футболу міста Києва і Комітету з фізичного виховання та спорту МОН. Команди, які посіли перші два місця отримали жадані кубки.

Вітаємо переможців змагань та зичимо нових звершень у спортивній кар’єрі!

Висловлюємо слова вдячності керівництву стадіону «Столиця» за допомогу в організації змагань!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України