Українська команда стала абсолютними чемпіонами Європи з авіамодельного спорту

1018

З 3-го по 9-те червня у чешскьому місті Тахов відбувся чемпіонат Європи з авіамодельного спорту в класі F1D ( для закритих приміщень). Збірну України серед юніорів представив 10-річний запоріжанин Владислав Дзюбак та серед студентів учень 3-го курсу ЗНТУ Дмитро Седньов.

За підсумками проведених змагань Дзюбак став чемпіоном Європи серед юніорів у особистому та командному заліку, а Седньов, посівши 4-те місце у особистому заліку, також став чемпіоном Євроропи у командному.

Слід зазначити, що вперше за історію проведення чемпіонату з авіамобельного спорту серед юніорів увесь п’єдестал зайняли українські спорстмени, адже наша команда стали абсолютними чемпіонами Європи серед дорослих та юніорів, з чим ми їх і вітаємо!