Спортивне життя закладів професійної (професійно–технічної) освіти Дніпропетровщини

914

14 листопада в м. Дніпро на базі Дніпровського професійного залізничного ліцею відбулись фінальні змагання обласної 64-ї Спартакіади серед здобувачів освіти   закладів професійної (професійно-технічної) освіти з гирьового спорту. Змагання проводились по 2 віковим групам серед юнаків та юніорів. У відбіркових змаганнях взяло участь 32 команд юнаків та 18 команд юніорів – 150 учасників. В фінальних змагання брали участь по 6 команд в кожної вікової групі – 63 учасників.

Переможцями та призерами стали:

серед команд юнаків:

І місце – Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту;

ІІ місце – команда  Дніпровського професійно-технічного училища № 2;

ІІІ місце – команда Першотравенського професійного гірничого ліцею.

Абсолютним переможцем в особистому заліку став Дмитро Симоненко, учень Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту.

серед команд юніорів:

І місце – команда Кам’янського вищого професійного училища;

ІІ місце – команда Дніпровського центру професійно-технічної освіти;

ІІІ місце – Кам’янський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту.

Абсолютним переможцем в особистому заліку став Дмитро Напханько, учень Кам’янського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів    будівництва та автотранспорту.

Дніпропетровське обласне відділення (філія)Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України