Студенти та учні Миколаївського фахового коледжу фізичної культури в призерах ЧУ на рапірах

664

У командній першості блискуче виступили господарі. Чоловіча збірна Миколаївської області в складі Данила Ткача, Микити Малиновського, Михайла Гуріна, Максима Коржова стала чемпіоном. Миколаївці в фіналі обіграли збірну Києва-1 з рахунком 45:26! До того ж друга збірна Миколаївської області (Елизар Дирда, Владислав Китаєв, Максим Ковальов, Артем Коржовий) посіла третю сходинку п’єдесталу пошани.

В особистій першості переміг киянин Олег Кокоровец, а от третє місце 16-річного миколаївця Артема Струшляка – приємна несподіванка в турнірі, де його суперниками були 20-річні. Команда юнаків у складістудентів та учнів Миколаївського фахового коледжу фізичної культури Єлізара ДИРДИ, Артем КОРЖОВОГО, Владислава КИТАЄВА стали бронзовими призерами Чемпіонату!

Нагороду найвищого ґатунку в жіночому турнірі виборола миколаївська рапіристка випускниця Миколаївського фахового коледжу фізичної культури Аліна Полозюк, перемігши у фіналі подругу по збірній України Ольгу Сопіт з Києва – 15:11. У командних змаганнях у фіналі прогнозовано фехтували збірні Миколаївської області та Києва. Гості були вдалими – 42:32. Вони – чемпіонки.

Команда дівчат у складі студенток Миколаївського фахового коледжу фізичної культури Наталії КОВАЛЬ, Аліни ПОЛОЗЮК, Ніколетти КОРЛАТ, Марії СИЗАРЕВОЇ – стали срібними призерками!

Вітаємо споD1тсменів та їх наставників з перемогами та бажаємо нових успіхів!

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України