366

18 травня на стадіоні «Західний» Завершився “Кубок Маріуполя з футболу серед шкільних команд 2021 навчального року”.

Головний футбольний турнір навчального року зібрав цього року рекордні 58 збірних команд загальноосвітніх шкіл міста, включаючи 11 жіночих колективів. Це сама масова першість, що входить в програму Спартакіади закладів загальної середньої освіти.

У фінальному матчі зустрілися збірні команди “Маріупольського морського ліцею” і “Загальноосвітньої школи №29”. Інтриги явно не вийшло. Фаворит і чинний володар кубка “Морський ліцей” був на голову сильнішими за своїх суперників і здобув грандіозну перемогу 9:0. Бронзовими призерами стала команда “ЗОШ №30”.

Перемогу в турнірі дівчат відсвяткувала команда школи №29, яка обіграла у фіналі збірну школи №45. Бронза у “ЗОШ №65”.

Після закінчення матчу відбулася урочиста церемонія нагородження переможців і призерів Кубка міста. Футболістам вручили пам’ятні кубки, медалі, дипломи, а також комплекти ігрової форми від Управління молоді та спорту Маріуполя. Крім того, всі навчальні заклади – учасники “Кубка Маріуполя з футболу 2021”, що не увійшли в число призерів, отримали професійні футбольні м’ячі.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України