Фінал «Cool Games» в Чернівцях

998

В Чернівцях на спортивних майданчиках ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбулися фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів закладів загальної середньої освіти  «Cool Games», в яких взяло участь 15 команд. Учасників змагань привітали начальник управління молоді та спорту ОВА Гешко Іван та начальник обласного відділення КФВС МОН України Корнелій Жукотинський. Змагання в кожній естафеті пройшли цікаво і напружено. Всі хотіли перемогти. Високий рівень майстерності продемонстрували учні всіх трьох дивізіонів Сокирянського ліцею, де стали переможцями. Другі місця посіли Великокучурівський ЗЗСО Великокучурівської громади, Грозинецький ліцей Топорівської громади та Чорнівський НВК Магальської громади. Треті місця посіли ЗОШ № 25 м., ЗОШ № 33 м. та ліцей № 5 м. Чернівці.

Всі переможці та призери нагороджені кубками, грамотами та медалями Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України