У рамках проєкту Національного олімпійського комітету України в освітніх установах, ДЮСШ, а також громадах Волині тривають заходи з популяризації олімпійського руху, фізичної культури, спорту і здорового способу життя.
Рухова активність кожного ранку – це невід’ємний елемент життя наших Олімпійців.
Сьогодні до «Олімпійської руханки» долучилися понад сотня вихованців Волинської ОДЮСШ з різних видів спорту. Руханку провели учасники Олімпійських ігор, майстри спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Надія Боровська та Іван Банзерук.
Спільне виконання загальнорозвиваючих вправ з відомими спортсменами дав поштовх неперевершеним позитивним емоціям юним спортсменам та зацікавленість у подальшому удосконалені спортивної майстерності у вибраному виді спорту.
У заході взяли участь почесні гості: перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук, т.в.о. директора Волинської ОДЮСШ Дмитро Піддубний, відповідальний секретар відділення Олександр Хриплюк.
Ня завершення заходу спортсмени-початківці та їх тренери отримали подарунки з елементами олімпійської символіки.
Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України