Юні спортсмени з Дніпра — переможці та призери Всеукраїнських змагань

347

У Львові пройшов Відкритий чемпіонат України з кульової стрільби (пневматична зброя) серед спортсменів 2004 р.н. та молодше. Команда Дніпропетровської області у складі 12 спортсменів посіла перше місце в загальному заліку. До складу збірної увійшли й 10 вихованців СДЮСШОР № 1, які вибороли 2 золоті, 5 срібних та 2 бронзові медалі.

В Умані відбувся Кубок України з таеквондо ІТФ, який зібрав майже 500 спортсменів і став першим кроком відбору до Чемпіонату Європи.

Вихованці Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та єдиноборств у складі збірної команди Дніпра посіли III загальнокомандне місце та вибороли 4 золотих, 3 срібних та 6 бронзових медалей.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України