Запорізький студент виборов золото Кубка Європи з дзюдо

361

Збірна України з дзюдо успішно виступила на Кубку Європи в Ризі, який цього разу зібрав близько 200 дзюдоїстів з 24 країн. Участь у змаганнях взяли і 12 представників збірної України, яким за два змагальні дні вдалося завоювати три нагороди, з них одну золоту! Причому медаль вищого ґатунку приніс у національну скарбничку спортсмен із Запоріжжя – студент 4 курсу факультету соціології і управління Запорізького національно Університету Олексій Єршов.

У ваговій категорії до 100 кг, Олексій провів три переможні зустрічі. За вихід з групи він здобув перемогу над словаком Мартіном Туранський, після чого у півфіналі здолав британця Олівер Баррата. А у фіналі Єршов менш ніж за дві хвилини здолав представника Нідерландів Киліана Бултуйса.

Таким чином 21-річний запоріжець вперше в своїй кар’єрі здобув золото Кубку Європи!

Золото Олексія Єршова стало вагомим внеском у третє командне місце збірної України на Кубку Європи.