Студент НУ «Запорізька політехніка» виборов бронзу на етапі Кубка світу з кікбоксингу

343

В Австрії відбувся етап Кубка світу з кікбоксингу WAKO Austrian Classics. Понад 700 спортсменів з 32 країн світу виборювали право зійти на п’єдестал пошани. Україну представила невеличка, але потужна збірна, яка зуміла вибороти 22 нагороди: 6 золотих, 7 срібних, 9 бронзових медалей. У підсумку українці посіли восьме загальнокомандне місце і 15-е у Кубку націй.

Свій внесок у цей здобуток національної збірної зробив і запорізький спортсмен Ілля Власенко, студент 4-го курсу кафедри «Маркетинг та логістика» (група ФЕУ-219) Національного Університету «Запорізька політехніка».

У розділі «фул-контакт», вагової категорії 67 кг, Ілля виборов срібну медаль Чемпіонату світу.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України