Особиста першість з тестових вправ серед студентів ЗВО Херсонської області

286

З 10 по 14 квітня 2023 року спеціалістами Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено особисту першість з тестових вправ серед студентів закладів вищої освіти Херсонської області. Другим видом програми було згинання-розгинання рук в упорі лежачи

В цих змаганнях взяло участь 288 студента з 4 закладів вищої освіти Херсонської області, з них 214 юнаки та 74 дівчини.

Переможцями та призерами змагань стали:

серед юнаків:

І місце –  Токар Віктор, Херсонський державний аграрно-економічний університет, результат  – 81 раз;

ІІ місце з однаковим результатом 71 раз поділили:

–  Льоля Вадим, Херсонський факультет Національного університету кораблебудування;

– Матюшенко Євгеній, Херсонський державний університет;

ІІІ місце – Семенов Руслан, Херсонський факультет Національного університету кораблебудування, результат  – 64 рази.

серед дівчат найсильнішими стали студентки Херсонського державного університету:

І місце – Малиновська Анастасія, результат – 34 рази;.

ІІ місце – Маркушина Олена, результат – 29 разів;

ІІІ місце –Мірошниченко Валерія, результат – 27 разів.

Переможці та призери нагороджені дипломами відповідних ступенів. Усі учасники отримали сертифікати за участь у онлайн-змаганнях.

З 17 по 21 квітня 2023 року відбудуться змагання третього виду програми – стрибок у довжину з місця.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України