Студенти ЗУНУ вибороли золото на Кубку України з дзюдо

425

У Києві відбувся Кубок України з дзюдо, в якому взяли участь більше 200 спортсменів із різних регіонів України: представники дорослої, юніорської та кадетської команд. Як ідеться на офіційному інтернет-сайті вишу, студенти Західноукраїнського національного університету вибороли на турнірі дві золоті нагороди.

Так, Михайло Свідрак став переможцем у вазі до 81 кг, Сніжана Пліш (СГФ) посіла перше місце у ваговій категорії до 57 кг. Варто зазначити, що Михайло також отримав приз за найкращу техніку від головного спонсора змагань. Додамо, що Михайло Свідрак та Сніжана Пліш є уродженцями Івано-Франківщини.

Учасниками змагань стали й інші студенти ЗУНУ: Ольга Дріг, Марія Куневич та Анастасія Сикіш. А випускниця ЗУНУ Галина Ковальська завоювала срібну нагороду змагань у вазі до 78 кг.

Тренери спортсменів Роман Циквас, Євген Боднарук, Віталій Гнатишин.

Тернопільське обласне відділення(філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України