На Дніпропетровщині стартували міські етапи Гімназіади 2023-2024 років

390

Наприкінці квітня відбулися змагання серед учнів та учениць гімназій і ліцеїв.

В місті Кам’янському на стадіоні ДЮСШ № 2 проведені змагання з футболу «Кубок Кам’янського міського голови – 2023». В фіналі зустрілися команди ліцеїв № 29 та 15. Перемогли учні ліцею № 29. Кращими гравцями турніру визначені учні ліцею № 29 Микита Руденко, Богдан Галиченко та ліцею № 15 Максим Авраменко, Ярослав Шварц.

В місті Першотравенську за підтримки міського голови Оксани Вінницької у спортивній залі “ДЮСШ “Шахтар” відбулися змагання з тенісу настільного. Перше місце виборола команда ліцею № 5, на другому ліцей № 2, третє місце посіла команда ліцею № 3. Призові місця вибороли гравці ліцею № 5, перше місце у Романа Нікітенко, друге місце у Богдана Домущей, третє місце виборов Олександр Мазнєв.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України