«Галичанка-ЗУНУ» – переможниця зональних змагань XVIII літньої Універсіади України з волейболу

424

У Тернополі впродовж трьох днів – з 4 до 7 травня 2023 року, тривали зональні змагання XVIII літньої Універсіади України з волейболу серед жіночих команд. Участь у турнірі взяли представниці університетів Волинської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей. Переможницею стала команда «Галичанка-ЗУНУ», яка виборола право представляти свій навчальний заклад у фінальній частині змагань, що відбудеться з 12 до 15 травня у місті Хмельницькому. Тренуються волейболістки із «Галичанки-ЗУНУ» під керівництвом Людмили Чорненької.

На другому місці команда Рівненської області, третє місце посіли представниці Волинської області, а на четвертому були студентки зі Львова.

Відбувались змагання у Тернополі, на базі спортивного комплексу Західноукраїнського університету.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України