Завершилися фінальні змагання V літньої Гімназіади України з гімнастики художньої

721

З 5 по 8 травня 2023 року в м. Біла Церква Київської області Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проводилися фінальні змагання V літньої Гімназіади України з гімнастики художньої, які є знаковими для школярства та важливими для розвитку даного виду спорту в Україні.

У змаганнях брали участь 96 гімнасток із 68 закладів освіти 15 областей України та міста Києва.

Змагання проходили у прекрасно оформленому залі 7 спортивного клубу, де юні спортсменки мали можливість продемонструвати свою спортивну майстерність, а тренери побачити кращі виступи та обмінятися досвідом.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку перше місце виборола команда Львівської області, Київська область стала другою, третє місце посіла команда Дніпропетровської області.

Переможці та призери змагань були нагороджені відзнаками Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та цінними подарунками Федерації легкої атлетики Київської області.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України