На Дніпропетровщині фінішували Спортивні ігри серед учнів ЗПО (ЗПТО)

349

В останніх видах програми ігор зустрілись футзальні команди юнаків, в яких у відбіркових та фінальних змаганнях взяли участь 219 осіб з 27 навчальних закладів. Перше місце виборола команда Кам’янського вищого професійного училища, на другому команда Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі, третє місце посіла збірна команда м. Дніпро до складу який увійшли учні Дніпровського центру професійно-технічної освіти та Вищого професійного училища № 17.

В змагання з волейболу серед юнаків у відбіркових та фінальних змаганнях взяли участь 180 осіб з 20 навчальних закладів. Переможцями та призерами стали. Перше місце виборола команда Професійно-технічного училища № 6 м. Дніпро, друге місце у команди Вищого професійного училища № 75 с. Покровське, третє місце у команди Міжрегіонального центру професійної перепідготовки військовослужбовців м. Кривого Рогу.

За підсумками змагань було сформовано збірну команду області, яка візьме участь у Спортивних іграх України.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України