Впродовж двох днів тривали фінальні ігри з волейболу серед юнаків у рамках Спортивних ігор школярів Тернопільщини. Змагання проходили у два етапи: зональний та фінальний. У зональному участь взяло 19 команд, з яких до фінальної частини вийшло п’ять: Тернопільська міська териториальна громада, Бережанська міська рада, Мельнице-Подільська територіальна громада, Золотопотіцька сільська рада, Чортківська міська рада.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2023/05/vol-igry-shkoliariv-05-2023-600-1.jpg)
За підсумками двох ігрових днів п’яте місце посіла команда Чортківської МР, 4 місце – Золотопотіцька СР, 3 місце -Бережанська МР, 2 місце -Мельнице-Подільська ТГ. А переможцями змагань стали юні волейболісти-школярі Тернопільської МТГ. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками медалями, грамотами, – ідеться на сторінці обласної ДЮСШ у соцмережах.
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України