Збаразькі школярі привезли «срібло» з Міжнародного турніру з вільної боротьби «Кубок Мазовше»

265

Друге загальнокомандне місце зайняла команда ФСК «Чемпіон» (Збаразька ДЮСШ і Вишнівецька ОТГ, Тернопільська область) у XVІІ Міжнародному турнірі з вільної боротьби «Кубок Мазовше», який відбувся у польському Тересіні. Участь у цих престижних змаганнях взяли майже 170 спортсменів із 16-ти команд зі Словаччини, Угорщини, Литви, Молдови, Чехії, Німеччини, Латвії, Польщі, України. Україну представляли на турнірі юні борці зі Збаража та Львова, – інформує Збаразька міська рада на своїй сторінці у соцмережах.

Щодо особистих результатів, то чемпіонський титул у ваговій категорії 41 кг виборов збаражчанин Іван Максимчук. Срібні медалі мають Михайло Грегоращук (категорія 35 кг) та Олександр Сич (100 кг). Бронзові нагороди здобули Любомир Плівачук (68 кг) і Максим Тихонюк (85 кг).

На п’ятому місці – Остап Худо, Олег Рись, Назар Місензовий, Арсен Яблонський. Спортсмени тренуються під керівництвом Петра і Євгена Королів та Олега Борисевича.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України