На спортивному майданчику Тернопільської ЗОШ №19 відбувся другий спортивний фестиваль «ВідкрийТЕ спорт. SummerSnow». Близько 50 другокласників шкіл Тернополя взяли участь у цій події. Школярі ознайомились зі спортивним інвентарем, який використовують для підготовки чемпіонів зі сноубордингу та фрістайлу.
Дітям продемонстрували різноманітні акробатичні елементи, які вивчають під керівництвом професійних тренерів, тренуючись в Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Екстрім».
Організаторами заходу виступили управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради та спортивна школа «Екстрім» міста Тернополя.
Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України