Тернопільські школярі – переможці та призери Відкритого міжобласного турніру з плавання «Кубок Роксолани»

382

Вихованці КДЮСШ №1 міста – учні 1-5 класів тернопільських шкіл, взяли участь у Відкритому міжобласному турнірі з плавання «Кубок Роксолани». Такі змагання відбулись у місті Рогатин та зібрали близько 200 спортсменів 2012-2016 р.н. з Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

Переможцями, виборовши золоті медалі, стали Гук Дарія, Сорока Софія, Прус Софія, Головатюк Вадим. Призерами були Гаєвська Ангеліна, Козачок Вадим, Дубей Поліна, Філюк Вероніка, Франчишин Анастасія, Фещак Макар, Лацик Кароліна, Борис Максим, Корчинський Константин, Цан Максим, Блаженко Роман.

Також команда КДЮСШ №1 міста Тернополя у складі: Прус Софія, Сорока Софія, Борис Максим, Цан Максим зайняли ІІІ місце в естафетному плаванні.

Готували дітей до змагань тренери-викладачі відділення плавання – Світлана Мазур, Катерина Антонишин та Олександра Степанюк, – інформує сторінка школи у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України