Легкоатлетка з Тернополя – срібна призерка Чемпіонату України серед юніорів у бігу на 5000 м

409

У Луцьку впродовж двох днів тривав чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, цього разу спортивну честь краю на турнірі відстоювали вихованці обласної ДЮСШ.

Чергову нагороду привезла зі змагань випускниця Тернопільського академічного ліцею «Генезис» Ольга Правецька, яка стала срібною призеркою в бігу на 5000 м. Результат дівчини 19 хвилин 34,53 секунди. Тренує спортсменку Ольга Стефанишина.

За крок від п’єдесталу зупинився у штовханні ядра вихованець тренерів Леоніда Дахновського та Галини Шмуляєвої Олексій Навроцький. З рекордним для себе особистим результатом 12 метрів 95 сантиметрів спортсмен зайняв четверте місце.

Ще один його колега по команді Ігор Маргусь у цьому виді став п’ятим. Тренери спортсмена Іван Салук та Галина Шмуляєва.

І в бігу на 1500 м Максим Шляпський (тренер Дуда Богдан) був восьмим. Максим навчається у Заліщицькій ЗОШ №1.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України