У Тернополі визначились переможці турніру з дворового міні-футболу серед школярів

398

Фінальні змагання турніру з дворового міні-футболу серед школярів віком 15-17 років завершились у Тернополі. Турнір відбувався на універсальному спортивному майданчику, що на вулиці 15 Квітня, 35. Участь у іграх взяли команди: «Жнеці», «Eleven», «Товтри», «Файне місто». В результаті перемогу здобули юні футболісти із команди «Товтри». Друге місце вибороли гравці з команди «Eleven». На третьому місці – «Жнеці».

Були визначені кращі і в індивідуальних номінаціях. Так, звання «Кращий нападник» присуджено представнику команди «Товтри» Лотоцькому Віталію; «Кращим гравцем» стала Волошин Жанна з команди «Eleven», «Кращий воротар» – Веніславський Володимир (« Файне місто»), «Кращий бомбардир» – Букса Тарас(команда «Жнеці»).

Організаторам змагань виступили Тернопільська міська рада, управління розвитку спорту і фізичної культури ТМР, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України