Досягнення столичних студентів у складі збірної України на XXXI Всесвітній Літній Універсіаді

521

8 серпня в Ченду (Китай) завершились змагання XXXI Літньої Універсіади.

Всього Україну представляли 61 спортсмен з 15 областей України, з них 21 студент 6 столичних вишів: ДТЕУ, КНЕУ ім. В. Гетьмана, КНУ ім. Т. Шевченка, НУБіП України, НУФВСУ та Київського університету права НАН України. Вони змагались в 10 видах спорту: легка атлетика, волейбол, бадмінтон, фехтування, художня гімнастика, спортивна гімнастика, стрільба з лука, тхеквондо (ВТФ), дзюдо й ушу.

Столичні студенти у складі команд з видів спорту змагались гідно.

Так, у фехтуванні жіноча команда, у складі якої були студентки НУФВСУ – Поліна Кулешова і Дарина Заболотна та Ольга Сопіт – КНЕУ ім. В. Гетьмана, посіла восьме місце, вигравши у Польщі, але у 1/4 фіналу поступились італійкам. У турнірі за 5-8 місця в конкурентній боротьбі програли Франції та США.

Чоловічій команді, до складу якої увійшов Нікіта Кошман – студент КНУ
ім. Т. Шевченка, не вистачило одного уколу, щоб пройти до півфіналу. Перемігши США в 1/8 фіналу, в 1/4 – поступились угорцям – 39:40. У турнірі за 5-8 місця перемогли японців (45:24), але потім поступились полякам (44:45).

У змаганнях з легкої атлетики у метанні списа Еріка Лукач (НУФВСУ) показала 14 результат, до фіналу не пройшла.

Гідно виступили на змаганнях студенти НУФВСУ. Назар Чепурний став чемпіоном Всесвітньої Універсіаді зі спортивної гімнастики! Обидві його спроби в опорному стрибку отримали від суддів найвищі серед усіх фіналістів оцінки.

Художні гімнастки – Ніколь Красюк, Дарʼя Щербакова та Діана Довганюк додали до загального медального заліку срібло у груповому багатоборстві та бронзу у вправах з п’ятьма обручами.

В результаті виступів Національний університет фізичного виховання і спорту України додав до активу нагород збірної України одну золоту, одну срібну та одну бронзову медалі.

Впродовж всіх змагальних днів наші студенти демонстрували гарну спортивну підготовку та чудові результати. У підсумку Українська збірна посіла 13 загальнокомандне місце серед 115 країн світу, здобувши у свій актив 11 медалей – 4 золотих, 4 срібних та 3 бронзових.

Висловлюємо подяку студентам та тренерам, щиро вітаємо їх, бажаємо не зупинятись на досягнутих результатах і майстерно відточувати свої вміння для майбутніх перемог!