Студенти THTУ показали чудові результати на Відкритому Кубку Асоціації гирьового спорту України

331

У Львові впродовж трьох днів тривав Відкритий Кубок Асоціації гирьового спорту України з гирьового спорту. Участь у цих змаганнях в складі команди Тернопільської області брали студенти Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя.

Найбільшого успіху досягнув студент групи МВ-31 Денис В’юк, який у ваговій категорії 95 кг у різних дисциплінах виборов чотири медалі різного гатунку. Так, Денис здобув перше місце в командній естафеті серед чоловіків, друге місце посів в сумі двоборства серед юніорів і третє місце серед чоловіків, друге місце – у поштовху за довгим циклом серед юніорів, – ідеться на сторінці «Політехнік Фізичне Виховання ТНТУ»  соцмережах.

Ще одну золоту медаль виборов студент групи МВ-31 Олександр Тарапата, який став чемпіоном у ваговій категорії 80 кг серед юніорів в сумі двоборства.

У ваговій категорії 80 кг серед юнаків бронзову медаль здобув студент групи ММ-21 Володимир Проць.