Школярі зі Збаража вибороли п’ять медалей на міжнародному турнірі з вільної боротьби в Словаччині

274

У місті Кошіце (Словаччина) днями відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків U-15. Учасниками змагань стали збірні команди Болгарії, Угорщини, Словаччини та команди клубів Польщі, Болгарії, Словаччини, України, яку представляли вихованці ФСК «Чемпіон» із міста Збаража.

Як повідомив тренер спортсменів Петро Король на своїй сторінці у соцмережах, нашим юним борцям вдалося здобути п’ять медалей, серед яких дві золотих, одна срібна і дві бронзових.

Так, перші місця здобули Низовий Іван у ваговій категорії 41 кг та Курсенко Дмитро (в/к 62 кг), на другу сходинку п’єдесталу піднімався Ткач Віталій у ваговій категорії 44 кг, а треті місця посіли Ходєєв Михайло (в/к 57 кг) та Сич Олександр (в/к 100 кг). Також Максимчук Іван у в/к 48 кг зайняв п’яте місце.

Додамо, що Курсенко Дмитро був відзначений як кращий борець турніру.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України