13-річний школяр з Тернопілля успішно виступив на турнірі з боксу в Польщі

335

Впевнено заявив про себе 13-річний школяр із Гусятина, що на Тернопіллі, вихованець відділення боксу КЗ «ДЮСШ Гусятинської селищної ради» Назар Мушинський, ставши срібним призером у турнірі з боксу «Золота рукавичка Вісли» імені Теофіла Ковальського серед юнаків та юніорів. Такі змагання щорічно відбуваються в Республіці Польща.

Як ідеться на сторінці Гусятинської ДЮСШ у соцмережах, Назар Мушинський у ваговій категорії 48 кг, провівши ряд запеклих та видовищних боїв, у фінальному поєдинку поступився лише земляку і завоював свою першу срібну медаль міжнародного рівня. Участь у цьогорічних змаганнях з боксу «Золота рукавичка Вісли» в Польщі взяли команди із дев’яти країн. Збірну України представляли 11 спортсменів, які здобули в результаті 13 нагород!

«Щирі вітання нашому юному таланту!!! Пишаємося його успіхом, який ще раз доводить, що лише великою силою волі, наполегливістю та відданістю своїй справі долаються усі стереотипи, перешкоди та кордони!», – наголошується на сторінці школи.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України