У Відкритому чемпіонаті міста Тернополя зі спортивної аеробіки виступило близько 200 школярів

64

Нещодавно відбувся Відкритий чемпіонат міста Тернополя зі спортивної аеробіки. Показати свою майстерність у цьому граційному та водночас досить складному виді спорту до Тернополя завітали юні спортсменки з Житомира, Вишгорода, Одеси, Южноукраїнська та Вінниці. Відтак змагалось майже 200 учасників, які демонстрували свої яскраві високохудожні номери у різних вікових групах та категоріях у командних та індивідуальних виступах.

Як повідомляє управління розвитку спорту та фізичної культури Тернопільської міської ради на своїй сторінці у соцмережах, вдало виступили на турнірі тернопільські спортсменки – представниці різних навчальних закладів міста. Так, золоті нагороди вибороли Франчишин Анна (індивідуальні виступи серед дівчат 2013 р.н.) та Винницька Тая (індивідуальні виступи серед кадетів); срібною призеркою стала Осова Діана (індивідуальні виступи серед кадетів); «бронзу» здобула Сцібайло Софія (індивідуальні виступи серед кадетів).

Серед команд результати тернополянок такі: друге місце – Сидорчук Вероніка, Зінько Анастасія, Власюк Ангеліна, Приндота Анастасія, Чернець Катерина (категорія «Групи», команди молодшого віку); 3 місце – Дутка Дарина, Солонинка Марія, Франчишин Анна (категорія «Тріо» серед команд молодшого віку); друге місце  – Сцібайло Софія, Кушіль Єва , Кравчинюк Вікторія (категорія «Тріо» серед команд старшого віку); друге місце – Осова Діана, Винницька Тая, Сцібайло Софія, Кушіль Єва, Кравчинюк Вікторія, Марків Катерина, Гуменюк Софія (категорія «Аеро-денс»).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України