На Київщині відбулися змагання VІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики

209

Змагання Гімназіади України є важливою складовою у формуванні мотивації учнів до занять різними видами рухової активності, а також залучення молоді до занять спортом.

Минулими вихідними – впродовж 24-26 травня в місті Біла Церква Київської області було проведено фінальні змагання VІ літньої Гімназіади України з легкої атлетики. Захід проходив на Центральній дитячо-юнацькій навчально-спортивній базі «Трудові резерви».

У змаганнях брало участь 247 спортсменів (122 учні та 125 учениць), які представляли 98 закладів освіти з 14 областей України та міста Київ.

Під час змагань визначалася особиста першість у видах програми (біг, естафетний біг, спортивна ходьба, стрибки, метання) та командна першість серед регіонів згідно результатів виступів учасників команд.

За результатами змагань у загальнокомандному заліку перше місце виборола команда міста Києва, Волинська область стала другою, третє місце посіла команда Київської області.

Київське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України