Запорізькі школярі вибороли три «золота» літньої Гімназіади України з легкої атлетики

183

У Білій Церкві відбулася VІ літня Гімназіада України з легкої атлетики серед школярів 2006-2009 р.н. Участь у змаганнях приймали команди 15 регіонів України. За сприяння та фінансування Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, на змагання вирушила команда запорізьких школярів під керівництвом тренера Володимира Ульянченка:

Анастасія Козуб Запорізька гімназія № 28, Запорізької міської ради

Карина Созінова – Запорізький академічний ліцей № 23, Запорізької міської ради

Данило Барбашов – Запорізький академічний ліцей № 31, Запорізької міської ради

За результатами дводенних змагань нечисленна запорізька команда виборола три золоті медалі!

Анастасія Козуб стала чемпіонкою Гімназіади у стрибках у висоту, в найкращій спробі подолавши планку 1 метр 71 сантиметр. А також виборола золото у потрійному стрибку, з результатом 11 метрів 67 сантиметрів.

Карина Созінова виграла змагання з бігу на 100 метрів серед дівчат, з часом 12,5 секунди.

За крок від п’єдесталу був Данило Барабашов – запорізький школяр посів четверте місце у секторі стрибків у довжину, підкоривши 6 метрів 7 сантиметрів. Крім того він пройшов до фіналу на дистанції 200 метрів, де показав сьомий результат (23,94 сек).

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України