Команда хлопців, що представляють Київський національний торговельно-економічний університет, пробилася у півфінал футбольного турніру Європейських університетських ігор. Українці у 1/4 фіналу мінімально переграли Університет Спліта з Хорватії (1:0).
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451362837_820851610147030_7620865178980687618_n-1800x1200.jpg)
Єдиним голом в матчі відзначився Даниїл Сухоручко.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/450921294_820851643480360_1923788350244272390_n-1800x1200.jpg)
Команда дівчат перемогою завершила груповий етап. Студентки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини перемогли збірну Норвезького університету науки і технологій 4:2. Але цього виявилося недостатньо для виходу у плей-оф чемпіонської сітки. Українки продовжать боротьбу у змаганні за 5-8 місце.