Дівчата Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова здобули срібні нагороди Європейських університетських ігор, що нині відбуваються в Угорщині.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451802830_821457290086462_4430528489379165982_n-800x1200.jpg)
У фінальному поєдинку українки зустрічалися зі студентками Нантського університету з Франції. Матч вдало розпочався для українок, які вийшли вперед завдяки голу Олександри Скибіної, а Альона Коваленко подвоїла перевагу нашої збірної.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451442767_821457613419763_4739013092111505626_n-800x1200.jpg)
Проте утримати переможний рахунок українкам не вдалося.
Француженки зуміли зрівняти рахунок в основний час, а у додатковому вирвали перемогу з рахунком 3:2.