Ще одне срібло Європейських університетських ігор здобувають наші футзалісти!
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451953832_822078133357711_4476064208864645403_n-1500x1200.jpg)
Команда Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України була дуже близькою до омріяного чемпіонства.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451977040_822078063357718_2939696821013813704_n-799x1200.jpg)
Хлопці вели в рахунку 2:1, але за хвилину до завершення основного часу суперники з Іспанії зуміли забити і перевели гру в овертайм. А в серії післяматчевих пенальті – виявилися точнішими.
![](http://sportmon.org/wp-content/uploads/2024/07/451969428_822078036691054_678412016368716093_n-1799x1200.jpg)
Дякуємо нашій команді за класну гру упродовж усього турніру! Пишаємося!