Українські студенти здобули два «золота» та встановили новий рекорд на чемпіонаті світу з пауерліфтингу

45

Студенти Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка гідно представили Україну на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. Він відбувся 28-31 серпня року в м.Сент-Полс-Бей (Мальта). Чемпіоном світу серед юнаків вагової категорії до 93 кг став студент групи FKs1-b23 Василь Збандут. Спортсмен у присіданні зі штангою встановив світовий рекорд серед юнаків, підкоривши 355,5 кг. У жимі лежачи – зафіксував 182,5 кг. У тязі ще одне золото з результатом 300 кг. Сума 838 кг – золото чемпіонату світу та новий світовий рекорд серед юнаків даної вагової категорії!

Студентка групи FKs2-M23 Катерина Муляр стала срібною призеркою в категорії до 84 кг серед юніорок, із сумою триборства 577,5 кг. 237,5 кг їй підкорились у присіданні – мала золота нагорода; 127,5 у жимі – бронза; 212,5 кг у тязі – мала срібна медаль.

Серед юніорів у ваговій категорії до 93 кг студент групи FKs1-b23 Давид Рубець посів 5 місце в турнірній таблиці. У присіданні Давид показав результат 320 кг та виборов бронзову нагороду у цій вправі; у жимі лежачи 200 кг; у тязі 272,5 кг. Сума триборства – 792,5 кг.

І ще одне золото здобула студентка Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Марія Полянська. Вона змагалася на чемпіонаті світу з пауерліфтингу юніорів та юніорок, юнаків та дівчат у місті Валетті (Мальта) з 27 серпня до 1 вересня. Виступаючи серед юніорок, у ваговій категорії до 47 кг, спортсменці вдалось вибороти титул чемпіонки світу з результатом 405 кг та всі малі золоті нагороди в окремих вправах. У присіданні Марія взяла вагу 160 кг, у жимі – 90 кг та у тязі – 155 кг.

Пишаємось українськими спортсменами та бажаємо нових перемог!