Студенти ЗУНУ здобули золоту і срібну нагороди на Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби у Чехії

53

У місті Гавличкув-Брод (Чехія) завершився Міжнародний турнір з греко-римської боротьби «MEMORIÁLFRANTISKA CERVÍNA».

Участь у змаганнях взяли команди зі Словенії, Угорщини, Польщі, Хорватії, Німеччини, Румунії, Молдови, Сербії, Болгарії, Литви, України. У складі української команди виступали вихованці КДЮСШ з греко-римської боротьби Тернопільської міської ради та Тернопільської обласної Школи вищої спортивної майстерності.

В результаті серед кадетів U-17 2007-2009 років народження у ваговій категорії 55 кг Назар Бабінський став срібним призером і здобув «срібло» (КДЮСШ, ШВСМ, студент ЗУНУ – група ЕУБ-11), а у ваговій категорії 60 кг Нікіта Квасецький виборов золоту нагороду (КДЮСШ, студент ЗУНУ – група ФМПС-12). Також Сергій Конопліцький (КДЮСШ, учень ЗОШ №22) посів п’яте місце, – повідомляє Федерація греко-римської боротьби міста Тернополя.