Атлети Сумщини стартували на Гімназіаді

439

У Нормандії (Франція) триває Всесвітня Гімназіада. 17 травня у боротьбу за медалі вступили атлети Сумщини.

Вихованка Роменської дитячо-юнацької спортивної школи імені П. Калнишевського дзюдоїстка Мілена Кухар стала сьомою серед спортсменок у ваговій категорії 48 кг.

Вихованець обласної ДЮСШ, багаторазовий чемпіон України Нікіта Маслюк у стрибках у довжину кваліфікувався у фінал. У кваліфікації Нікіта стрибнув на 6 метрів і 83 сантиметри, показавши п’ятий результат. Фінал відбудеться 20 травня.

Учень Сумської міської класичної гімназії, багаторазовий чемпіон світу та Європи зі спортивної радіопеленгації , багаторазовий чемпіон України зі спортивного орієнтування Єгор Редька на середній дистанції показав 11 результат.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України