Баскетбольні баталії Маріупольських школярок

1115

18.04 – 20.04.2018  на спортивній базі спеціалізованої школи № 42
м. Маріуполь відбулися змагання з баскетболу Спартакіади закладів загальної середньої освіти Південної зони Донецької області 2017-2018 навчального року серед дівчат. 10 команд з м. Маріуполя та районів змагалися за звання переможців. 100 дівчат мріяли поповнити скарбничку нагород свого навчального закладу золотими медалями.

Згідно з регламентом змагань, команди грали за коловою системою. Розпал боротьби, напружені моменти, видовищні ситуації, які постійно змінювалися під час гри, привернули увагу багатьох вболівальників. Гучні оплески всіх присутніх надихали юних баскетболісток на перемогу.

Більш вдалими цього разу виявилася команда Маріупольської ЗОШ
№ 47, друге місце посіла команда  Маріупольської ЗОШ № 15, учні Маріупольської СШ № 5 стали бронзовими призерами.

Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів дипломами  Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і грамотами  Маріупольського Управління ФКС, стала гарним завершенням змагань.