Благодійний захід з нагоди 85-річчя Луганської області

334

Цими днями в Національному музеї народної архітектури та побуту України «Пирогово» відбувся благодійний захід «За Луганщину!» з нагоди відзначення 85-річчя Луганської області.

Колектив Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України мав честь долучитись до святкового заходу, організаторами якого виступили Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України та Луганське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки народних депутатів України – Максима Ткаченка та Руслана Горбенко.

Луганська область – одна з тих, які найбільше постраждали від російської агресії. Значна її територія знаходиться під окупацією вже 9 років. Нині понад 300 тисяч луганчан знаходяться за межами свого рідного регіону. Всі вони переживають пустоту та втрати, але понад усе мріють про наближення Перемоги, про звільнення від окупації та мріють почати розвивати свої території.

«Ментором» заходу був Максим Ткаченко – український державний та громадський діяч, політик, підприємець. Він з перших днів повномасштабного вторгнення надає допомогу жителям Луганської області, згуртувавши небайдужих людей задля допомоги переселенцям по всій країні, створив громадську організацію «ВПО України», яка об’єднує волонтерів та бізнес на загальнонаціональному рівні.

Під відкритим небом музею зібралось чимало гостей, серед яких були і ті, що вимушені були покинути свої домівки в Луганській області через збройну агресію рф. Для діточок були організовані цікаві розважальні локації з аніматорами. А в рамках заходу був проведений турнір  шахів Фролова. До проведення якого долучились президент громадської організації «Спортивний клуб «Інтелект», суддя національної категорії Іван Захарчук та український шахіст, майстер спорту міжнародного класу та автор «шахів Фролова» Артур Фролов. Також був проведений благодійний аукціон, на якому були продані цікаві лоти – герб Луганської області, старовинні гроші України, картина юного художника, що бере безпосередню участь у волонтерському русі країни та завдяки якому вже було зібрано близько півмільйона гривень на допомогу ЗСУ та інші цікаві лоти.

Приємним сюрпризом для всіх учасників став виступ гурту «Без обмежень», якому підспівували всі гості без виключення.

Загалом захід був проведений на дуже емоційному рівні. Ми щиро вдячні організаторам за запрошення, дякуємо всім, хто долучився до створення свята в такі важкі часи, життя має продовжуватись з вірою і впевненістю в нашу спільну Перемогу над ворогом!

Низький уклін усім небайдужим та кожному, хто долучається частиною свого серця та душі до допомоги у відбудову нашої неймовірної України. Адже ми всі – вільні люди вільної і нескореної України!

Слава Україні!

Слава Героям!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів