Близько 30 команд та більше 100 юнаків та дівчат змагались в обласному етапі чемпіонаті України з баскетболу 3х3

1402

Уже традиційно в перших числах квітня в обласному центрі збираються юнаки та дівчата учні загальноосвітніх навчальних закладів для того щоб позмагатись за перемогу в обласному етапі чемпіонату України  з баскетболу 3х3 «Шкільна баскетбольна біга 3х3» організованому обласним відділенням КФВС МОН України спільно із Тернопільською обласною федерацією баскетболу та здобути право участі у фіналі чемпіонату України.

В чотирьох залах Тернопільських ЗОШ № 28 та №29 школярі грали в баскетбол 3х3 та виборювали звання переможця у двох вікових категоріях: 2000 р.н і мол. та 2003 р.н і мол. Команди та вболівальники підтримували спортсменів, а ті в свою чергу намагались показати свій найкращий результат. Цікаві ігри, різноманітні фінальні рахунки від 11:0 до розіграшів в овертаймі. Протягом цілого дня школярі зіграли більше 50 ігор і з напруженням чекали фінальних результатів та підрахунку підсумкових очків. У підсумку переможцями та призерами стали:

Юнаки 2000 р.н і мол:

1 місце – Тернопільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №17ім. В.Вихруща(вчитель Стефанія Мотрук)

2 місце – Чортківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (вчитель Олег Грипа);

3 місце –Тернопільська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №17ім. В.Вихруща(вчитель Андрій Демидась).

Цьогорічні переможці та призери були нагородженні грамотами, медалями, загальнокомандними дипломами, а чемпіонам, які отримали право виступати у фінальній частині чемпіонату України були вручені футболки з логотипом Тернопільської обласної федерації баскетболу.

Дякуємо всім глядачам за підтримку своїх учасників, учасникам за хорошу гру та сподіваємось, що переможці зможуть достойно виступити в Києві!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України