Близько 300 університетів і 40 тисяч учасників: в Україні відзначили Міжнародний день студентського спорту

641

Майже 300 закладів вищої освіти в усіх регіонах України долучилися до святкування Міжнародного дня студентського спорту, який 20 вересня відзначають по всьому світу.

Відсвяткували, як годиться: максимально активно і по-спортивному! На стадіонах, майданчиках і у спортивних залах відбулися змагання і показові виступи студентів, презентації різноманітних видів спорту та рухових активностей, нагородження переможців та призерів змагань різного рівня. Загалом участь в активностях і спортивно-масових заходах взяли близько 40 тисяч людей!

Центральною локацією цього року став Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного у Києві. Під час урочистої частини відбулося нагородження найкращих за результатами Універсіади України 2022/23 та дано символічний старт Універсіаді наступного сезону.

Потім кілька тисяч студентів, учнів, викладачів взяли участь у масовій руханці і в легкоатлетичному забігу «Студентська миля». Разом з юними спортсменами її долали і почесні гості: міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, народні депутати України Іван Крулько та Ігор Молоток, голова комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, президент Спортивної студентської спілки України Євгеній Імас, президент Української федерації учнівського спорту Роман Греба.

Ну, а далі почалося головне – спорт, ще раз спорт і ще більше спорту! На різних локація кожен охочий міг спробувати зіграти у бадмінтон, футбол, хокей, взяти участь у забігу з елементами біатлону, подолати смугу перешкод «Cool Race», відшукати всі КП на трасі спортивного орієнтування, зануритися у світ кіберспорту та VR, подивитися показові виступи з Workout, змагання з богатирського багатоборства, боксу, веслування, вільної боротьби, дзюдо, легкої атлетики, синхронне плавання, фехтування, спортивної гімнастики та багатьох інших.

Дякуємо ЗСУ за те, що наші діти, учні та студенти, навіть під час війни мають можливість займатися спортом і руховими активностями! І – всіх зі святом!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів