Cемінар-практикум відбувся у столиці

1041

 Сьогодні, 1 листопада, в навчально-виховному комплексі «Домінанта» відбувся семінар-практикум «Особливості проведення спортивно-масового заходу серед школярів Cool Games».

 На зустрічі були присутні вчителі фізичної культури, які в безпосередній участі мали змогу ознайомитися з естафетами.

За допомогою вчителів фізичної культури НВК «Домінанта» разом з Максимом Баласем, саме їх вихованці брали участь та стали бронзовими призерами на перших Міжнародних іграх Cool Games, Людмили Масюк, методиста з питань викладання предмету «Фізичне виховання» та організації фізкультурно-масової роботи в навчальних закладах і представників Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, були продемонстровані естафети Cool Games, обговорені важливі моменти проведення заходу та забезпечення його суддівства.

Всі присутні мали змогу особисто спробувати кожну з естафет, побачити та зрозуміти певні нюанси, на які важливо звертати увагу, складнощі та помилки, які можуть виникати при виконанні тієї чи іншої естафети, задати питання та отримати вичерпні відповіді. Також приділили увагу суддівству, адже суттєву роль, при проведенні цих змагань, відіграють саме судді. Досконало розібрали роль кожного судді, на що потрібно звертати увагу, яким чином координувати та допомагати учасникам змагань долати певні дистанції.

Цікаво було спостерігати за емоціями дорослих, які грають у Cool Games, отримують від цього справжнє задоволення та радіють власним, нехай і умовним, але перемогам.

Загалом зустріч була дуже позитивна та весела, адже одна справа навчати дітей, а інша іноді і самому побути дитиною – спробувати естафетні складнощі, отримати заряд бадьорості, гарного настрою та натхнення для того, щоб поділитися цим з учнями.

Щирі слова подяки навчально-виховному комплексу «Домінанта» та методистам з питань фізичної культури Управління освіти Дніпровського району м. Києва за надану можливість зануритися в дитинство, за допомогу в демонстрації естафет та гарний настрій напередодні вихідних та нового навчального процесу після завершення канікул.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів